Bestuur/Secretariaat

Het bestuur van Platform BV Berkelland bestaat uit de volgende personen:
Gerrit Dijkman
Gerrit Dijkman Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Ruurlo

Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Ruurlo T:06-53417849 E: info@gerritdijkman.nl

Henrike Lobbes
Henrike Lobbes Voorzitter Ruurlose OndernemersVereniging

Voorzitter Ruurlose OndernemersVereniging T:06-50612430 E:henrike@avenarius.nl

Marcel Stroet
Marcel Stroet Vicevoorzitter OndernemersVereniging Neede (centrum)

Vicevoorzitter OndernemersVereniging Neede (centrum) T:06-20805488 E:marcelstroet@outlook.com

Richard Grevelink
Richard Grevelink Voorzitter OndernemersVereniging Neede

Voorzitter OndernemersVereniging Neede T:0547-712092 E:info@avintegrate.nl

Peter Stoverink
Peter Stoverink Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Eibergen

Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Eibergen T:06-53416935 E: peter@stooff.com

Gerwin Starink
Gerwin Starink Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging (duofunctie)

Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging  (duofunctie) T:06-51136459 E: gerwin@boenders.keurslager.nl

Marc Koenders
Marc Koenders Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging (duofunctie)

Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging  (duofunctie) T:06-23775293 E:mtkoenders@hotmail.com

Adri Nijman
Adri Nijman Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Borculo

Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Borculo T:06-22712464 E: info@autonijman.nl

Erna Koeslag
Erna Koeslag Voorzitter

Voorzitter                                                                 T: 06 - 21 270 673 E: erna@koeslagpaalman.nl

Henk Deunk
Henk Deunk Bestuurder Industriële Kring Berkelland

Bestuurder Industriële Kring Berkelland T: 06-51354713 E: henk@deunk.eu

Harm Jan ten Hoopen
Harm Jan ten Hoopen Programmamanager economie gemeente Berkelland

Programmamanager economie gemeente Berkelland T: 06-10217828 E: h.tenhoopen@gemeenteberkelland.nl

John Schuurman
John Schuurman Voorzitter Borculose Ondernemersvereniging

Voorzitter Borculose Ondernemersvereniging T: 0545-271391 E: jschuurman@schuurman-schoenen.nl

Wouter Verdaasdink
Wouter Verdaasdink EZ-team Gemeente Berkelland

EZ-team Gemeente Berkelland               T: 0545-250226 E: w.verdaasdonk@gemeenteberkelland.nl

Dianne Lubberding
Dianne Lubberding Secretariaat Platform BV Berkelland

Secretariaat Platform BV Berkelland       T: 06-10975975 info@platformbvberkelland.nl