Bestuur/Secretariaat

Het bestuur van Platform BV Berkelland bestaat uit de volgende personen:
Erna Koeslag
Erna Koeslag Voorzitter

Voorzitter 
T: 06 - 21 270 673
E: erna@koeslagpaalman.nl

Henk Deunk
Henk Deunk Bestuurder Industriële Kring Berkelland

Bestuurder Industriële Kring Berkelland
T: 06-51354713
E: henk@deunk.eu

Harm Jan ten Hoopen
Harm Jan ten Hoopen Programmamanager economie gemeente Berkelland

Programmamanager economie gemeente Berkelland
T: 06-10217828
E: h.tenhoopen@gemeenteberkelland.nl

Wouter Verdaasdink
Wouter Verdaasdink EZ-team Gemeente Berkelland

EZ-team Gemeente Berkelland
T: 0545-250226
E: w.verdaasdonk@gemeenteberkelland.nl

John Schuurman
John Schuurman Voorzitter Borculose Ondernemersvereniging

Voorzitter Borculose Ondernemersvereniging
T: 0545-271391
E: jschuurman@schuurman-schoenen.nl

Gerwin Starink
Gerwin Starink Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging (duofunctie)

Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging  (duofunctie)
T:06-51136459
E: gerwin@boenders.keurslager.nl

Marc Koenders
Marc Koenders Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging (duofunctie)

Voorzitter Eibergse OndernemersVereniging  (duofunctie)
T: 06-23775293
E: mtkoenders@hotmail.com

Richard Grevelink
Richard Grevelink Voorzitter OndernemersVereniging Neede

Voorzitter OndernemersVereniging Neede
T: 0547-712092
E: info@avintegrate.nl

Marcel Stroet
Marcel Stroet Vicevoorzitter OndernemersVereniging Neede (centrum)

Vicevoorzitter OndernemersVereniging Neede (centrum)
T: 06-20805488
E: marcelstroet@outlook.com

Henrike Lobbes
Henrike Lobbes Voorzitter Ruurlose OndernemersVereniging

Voorzitter Ruurlose OndernemersVereniging
T: 06-50612430
E: henrike@avenarius.nl

Gerrit Dijkman
Gerrit Dijkman Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Ruurlo

Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Ruurlo
T: 06-53417849
E: info@gerritdijkman.nl

Peter Stoverink
Peter Stoverink Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Eibergen

Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Eibergen
T: 06-53416935
E: peter@stooff.com

Adri Nijman
Adri Nijman Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Borculo

Voorzitter Belangenvereniging Bedrijvenparken Borculo
T:06-22712464
E: info@autonijman.nl

Dianne Lubberding
Dianne Lubberding Secretariaat Platform BV Berkelland

Secretariaat Platform BV Berkelland
T: 06-10975975
E: info@platformbvberkelland.nl